Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7141830/spor.sungurlu.bel.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7141830/spor.sungurlu.bel.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7141830/spor.sungurlu.bel.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
Lider Çimentospor’a Konuk Olacak – Sungurlu Belediyespor Kulübü Derneği

Lider Çimentospor’a Konuk Olacak

Futbolda 33 puanla lider durumda olan Sungurlu Belediyespor, hafta sonu deplasmanda Çimentospor’a konuk olacak.
Çorum 1. Amatör Kümede lider Sungurlu Belediyespor, Pazar günü saat 14:00’de 11 puanla 6. sırada yer alan Çimentospor ile karşı karşıya gelecek.
Çorum 1. Amatör Küme diğer maçları ise şu şekilde; İskilip Gücüspor-İl Özel İdare Gençlikspor, Osmancık Belediyespor-Bayat Belediye Gençlikspor, Alaca Belediye Gençlikspor-Ulukavakspor

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.